Tilbake til alle rapporter

Gatelys er svart. Vært i ukesvis.

Rapportert i kategorien Gatelys av Elisabeth Otter Fjeld 11:41, ons. 11 desember 2019

Sendt til Rygge og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Lyspæren har gått.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Gatelyset i stolpe virker nå og da, mest av. Ved Soldatveien 1 og 2, Kirkenes

    Sendt inn av Asbjørn Abrahamsen 13:09, tor. 12 desember 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter