Tilbake til alle rapporter

Glatt vei

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 10:57, tir. 8 mars 2011

Sendt til Rana 3 minutter senere

Må strøs i Kaialundveien

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 11:08, tir. 5 april 2011

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 11:08, tir. 5 april 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?