Tilbake til alle rapporter

Gjerde langs vei er klemt ned av kommunal snøbrøyting

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Kjell Arild 09:22, tir. 31 desember 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Grue 2 minutter senere

Gjerdet mellom fylkesvei og refset skolejord vei er klemt ned av snøbrøyting og stolpene er knekt. Det vokser også trær som etterhvert går ut i veibanen. Dette er også rapportert tidligere med bilder. Se samme område. Fint om dette kan ordnes da det er barn i området som kan løpe ut i veibanen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:15, tirsdag 28 januar 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:53, tirsdag 25 februar 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:28, tirsdag 24 mars 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:16, tirsdag 21 april 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:08, onsdag 20 mai 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:48, onsdag 17 juni 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter