Tilbake til alle rapporter

Mange huller på Klepperveien

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Morten Kristiansen 09:27, fredag 3 januar 2020

Sendt til Statens vegvesen region øst og Halden 3 minutter senere

Siste halvdel av Klepperveien er nå i ekstremt dårlig forfatning. Mange huller, og asfalten er på flere steder i ferd med å gå i oppløsning. Hullene bør repareres umiddelbart, og veien må få nytt asfaltdekke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:11, fredag 31 januar 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:29, søndag 1 mars 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter