Tilbake til alle rapporter

Mangler gatelys dere er skulebarn som skal til å fra buss.

Rapportert i kategorien Gatelys av Andre Nygaard 08:01, mandag 6 januar 2020

Sendt til Vågsøy og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Mangler gatelys

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Gatelys som ikkje fungerer, og for lite gatelys stolper og der burde vert fartshumper. Mange skolebarn går der og kryssa vegen. Uoversiktlig kryssing av veg der for barna pga garasje heilt nede med vegen, og barn som nesten har blitt påkøyrt pga dårlig sikt ifra stikkvei til hovedveg, og høg fart ifra biler.

    Publisert anonymt 22:07, mandag 20 januar 2020

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Andre Nygaard 09:27, mandag 3 februar 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter