Tilbake til alle rapporter

Svær dam i veg. Veg heller feil

Publisert av Fredrik 22:45, mandag 6 januar 2020

Sendt til Førde og Sogn og Fjordane 4 minutter senere

Mener det er feil helling på veibane. Hver gang det regner eller er snø som smelter har vi en mega dam i hoved vegen der vi går ut mellom husene. Biler kjører mer enn 30km/t her, så det spruter på folk og husene. Også er fartsdumpene så lave at mange kjører i 50-60 km/t i 30 sone. Er tross alt en skole og barnehage veg. Kan ettersende bilde og video om det trengs. Vær så snill å fiks dammen og fartsdumpene så vi kan gå trygt og tørre.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter