Tilbake til alle rapporter

Tette bommer og glatt/bratt bru.

Rapportert i kategorien Sykkelveier av Elina Bjerkestrand 13:43, mandag 13 januar 2020

Sendt til Statens vegvesen region midt og Kristiansund 2 minutter senere

Bommene på gangbrua står for tett. Det er vanskelig å komme forbi med sykkel/barnevogn og umulig med sykkelvogn. Skal man sykle med vogn fra Dale til byen/motsatt, må man følge hovedveien i stedet for Ole Vigs/ gangveien.

Brua er også veldig bratt og det er lett å skli når det regner og man går med vogn. Det burde ha vært et gelender å holde seg i når man går nedover.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter