Tilbake til alle rapporter

6 mørke lyktestolper

Rapportert i kategorien Trafikklys av sande_t@hotmail.com 09:08, onsdag 22 januar 2020

Sendt til Statens vegvesen region øst og Vestby 2 minutter senere

Mørkt område, ca. 6 mørke lamper langs Osloveien vestlig side, mellom Toveien og Deliveien, hovedsakelig fra kondemnert hus på Bråten, til innkjørsel Deliveien. Hvis dette ikke skulle være kommunens ansvar, så vs til rette instans. Dette er tungt trafikert område, med mye tungtransport i næring og skole/jobb, så viktig at dette blir tatt alvorlig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter