Tilbake til alle rapporter

Gatelys ute av funksjon

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 15:55, mandag 27 januar 2020

Sendt til Statens vegvesen region sør og Flekkefjord 5 minutter senere

Gatelykt ved min avkjørsel til Bukstadveien 61 lyser ikke

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:35, mandag 24 februar 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:33, mandag 23 mars 2020

  • Har purret lokal myndighet flere ganger, det er pr dato ikke reparert.

    Publisert anonymt 22:33, mandag 23 mars 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:03, tirsdag 21 april 2020

  • Har gjentatte ganger purret kommunal ansvarlig uten at det er ordnet, meget dårlig

    Publisert anonymt 12:03, tirsdag 21 april 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:58, tirsdag 19 mai 2020

  • Håper snar dette løses, det er jo flaut å vente i 4 måneder på et lys😱

    Publisert anonymt 15:58, tirsdag 19 mai 2020

  • Fantastisk lyset er fikset, tok bare 4,5 måneder😁👍

    Publisert anonymt 18:45, tirsdag 16 juni 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter