Tilbake til alle rapporter

Gatelys virkar ikkje

Rapportert i kategorien Gatelys av Paula Kathrine Lesto 13:20, tirsdag 28 januar 2020

Sendt til Jølster og Statens vegvesen region vest 5 minutter senere

Hei, eine gatelyset virkar ikkje lenger. Rett ved Gamlevegen 70 / gamle Langhaugane barnehage.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:25, tirsdag 10 mars 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter