Tilbake til alle rapporter

Fotgjengerovergang ved Sverdrups vei: Det blir ikke grønn mann- lyser ikke når man trykker på knappen. Ikke ved innkjøring til Sverdrups vei, men på motsatt side av Byåsveien

Rapportert i kategorien Trafikklys anonymt 18:36, onsdag 29 januar 2020

Sendt til Trondheim og Statens vegvesen region midt 3 minutter senere

Fotgjengerovergang ved Sverdrups vei: Det blir ikke grønn mann- lyser ikke når man trykker på knappen. Ikke ved innkjøring til Sverdrups vei, men på motsatt side av Byåsveien

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:39, fredag 28 februar 2020

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 23:13, søndag 29 mars 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter