Tilbake til alle rapporter

Asfalt er fjernet, oppsamling av vann

Rapportert i kategorien Hull i vei av Asbjørn Stokkeland 17:57, torsdag 30 januar 2020

Sendt til og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Dette området blei asfalten fjernet på ca i april 2019. Dette må fikses og er farlig for sykelister som sykler. Det er også vanskelig for gående å komme forbi. Bilen har begynt å kjøre på siden av hullet og det ser ikkje bra ut.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter