Tilbake til alle rapporter

Gatelyslampe uten strøm.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 09:22, lør. 1 februar 2020

Sendt til Re og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

Strømnettet ble lagt om for ca 5 år siden og strømforskyningen til lampen ble fjernet. Lampen vært uten lys i alle fall fra høsten 2015. Har tatt det opp mange ganger. Mye trafikk med flere bilverksteder som naboer. Tilbakemelding ønskes. Står i min innkjøring.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:14, man. 2 mars 2020

  • Det har ikke skjedd noen ting .

    Publisert anonymt 15:14, man. 2 mars 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter