Tilbake til alle rapporter

Stort hull med cm 40 i Sn- Magritts vei. Hullet er i forbindelse med fartsdump. Kjøretøyer blir ødelagt.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Hilde Prestvik 10:34, lørdag 1 februar 2020

Sendt til Trondheim og Statens vegvesen region midt mindre enn et minutt senere

Det har vært et stort hull i veien i to mnd. Ikke mulig å komme forbi da hullet går over hele veibredde. Is og svært vanskelig å kjøre.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ble løst dagen etter at sak var publisert.

    Sendt inn av Hilde Prestvik 11:48, lørdag 29 februar 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter