Tilbake til alle rapporter

Det er speilblank på veien og tilnærmet umulig å kjøre bil på stedet, med piggfrie dekk.

Rapportert i kategorien Snøbrøyting av Lars-Kristian Salberg 12:48, søn. 2 februar 2020

Sendt til Statens vegvesen region midt og Steinkjer 1 minutt senere

Veien må bli strødd asap!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det har allerede vært sommer siden saken kom. Lukkes som løst.

    Sendt inn av Johnny A. Solbu 23:03, tir. 17 november 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter