Tilbake til alle rapporter

Manglende belysning av gate

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 23:58, mandag 3 februar 2020

Sendt til Askøy og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Del av gaten Høglivegen er mørk, søknad Askøy kommune om å få montert gatebelysning på eksisterende stolpe ved vei mellom addresser Høglivegen 12 - 14 og 16

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:58, tirsdag 3 mars 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter