Tilbake til alle rapporter

Defekt gatelys.

Rapportert i kategorien Gatelys av Tore HENNINGSEN 17:14, onsdag 5 februar 2020

Sendt til Statens vegvesen region sør og Sirdal 1 minutt senere

Gatelysene har virket med ujevne mellomrom. Har ikke virket i 2020.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:35, onsdag 4 mars 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:31, søndag 26 april 2020

  • Dårlig erfaring, bør ikke ta flere måneder å fikse har lys.

    Sendt inn av Tore HENNINGSEN 10:31, søndag 26 april 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:16, søndag 24 mai 2020

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Tore HENNINGSEN 11:37, søndag 21 juni 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter