Tilbake til alle rapporter

Glatt og mangel på strøsand

Publisert av Nina holmgren 19:42, man. 10 februar 2020

Sendt til Finnmark og Hammerfest 2 minutter senere

Øverst i bakken i Markveien har det stått en kasse med sand. Den er ikke der lengere, nå når det har vært glatt og behov for å strø litt ekstra i gata, er det dumt at kassen er borte. Har hørt at kommunen har samla inn alle sandkassene i byen og rypefjord. Vet ikke m det stemmer. Sandkassa er iallefall savnet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?