Tilbake til alle rapporter

1 gatelys som ikke virker

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 15:05, tirsdag 3 mars 2020

Sendt til Jølster og Statens vegvesen region vest 5 minutter senere

1 gatelys som ikke virker. Det kan være det ble reparert for en tid tilbake, da det var lys en kort stund. Nå er samme lyktestolpe uten lys igjen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • I kveld er det lys i denne

    Publisert anonymt 21:21, tirsdag 3 mars 2020, markert som fikset

  • Kl. 22 var stolpen mørk igjen...

    Publisert anonymt 04:11, onsdag 4 mars 2020, åpnet på nytt

  • Nå er det 2 stolper uten lys... Den ved postkassestativ er også mørk nå.

    Publisert anonymt 13:07, fredag 28 august 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter