Tilbake til alle rapporter

Oppbrukt vei med store skadee

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Andreas Hovin 23:12, fre. 6 mars 2020

Sendt til Statens vegvesen region midt og Orkdal 2 minutter senere

Veien er helt oppbrukt og ødelagt. Direkte farlig for trafikkmengden som passerer. Veien har vært slik i mange år uten at den blir tatt tak i.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter