Tilbake til alle rapporter

Skarpt jernrør i grøfta

Rapportert anonymt 14:51, fredag 20 mars 2020

Sendt til Hedmark og Stange 4 minutter senere

Jeg og døtrene mine gikk og plukket søppel langs vegen i dag og fant et skarpt jernrør som sitter fast, som vi ble redde for at noen dyr kan skade seg på. Satt igjen en rød ødelagt plastpinne ved den som vi fant like ved, for at det skal synes - og håper noen kan fjerne den (hvis det er lov..? Vi vet jo ikke hva det for noe). Ser for meg at det kan være skummelt for blant annet hunder som går tur her da gresset vokser og blir langt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter