Tilbake til alle rapporter

Det står en bil parkert i krysset. Den har stått der i dagevis.

Rapportert i kategorien Parkering anonymt 20:38, mandag 30 mars 2020

Sendt til Oslo 2 minutter senere

Det skaper farlige situasjoner for forgjengere, spesielt barn.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:59, mandag 27 april 2020

  • Det virker som om etaten gir blanke f i biler som står parkert ulovlig utafor ring 2. Jeg ringte daglig til inntauingstomten og svaret var alltid det samme. Vi sender beskjeden videre. Bilen fikk stå der i dagevis uten belønning i form av en gul lapp.

    Publisert anonymt 20:59, mandag 27 april 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter