Tilbake til alle rapporter

Store hull i veien. Må utbedres straks

Rapportert i kategorien Hull i vei av Linda Madsen 21:26, lør. 25 april 2020

Sendt til Statens vegvesen region nord og Sortland 4 minutter senere

Det er tilnærmet umulig å kjøre med bil på veien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:12, søn. 24 mai 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:21, søn. 21 juni 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:59, man. 20 juli 2020

  • Det er nå tre måneder siden jeg etterspurte litt grus som kunne fylles i de største hullene. Beklageligvis har det ikke blitt gjort. Håper det kommer i løpet av denne måneden 😬

    Sendt inn av Linda Madsen 13:59, man. 20 juli 2020

  • Problemet er løst, dog av gatas beboere og ikke kommunen.

    Sendt inn av Linda Madsen 14:47, man. 17 august 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter