Tilbake til alle rapporter

Ekstremt dårlig vei

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Teddy 16:05, mandag 27 april 2020

Sendt til Trondheim og Statens vegvesen region midt 5 minutter senere

Hele veien mellom de nye superbuss stoppene på Lund og åsheim mangler totalt vedlikehold! Her har veieier gitt totalt blanke faen i alt og gitt helt opp og forlatt svinestien! At dere som har ansvar skjemmes over tilstanden? Hadde dere vært ansatt i det private hadde dere ikke hatt jobben en dag! Biler blir ødelagt av å kjøre på denne kjerreveien! Tørr ikke tenke på hvilke skader superbussene får! Fiks gata NÅ!!!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Teddy 04:55, fredag 5 juni 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter