Tilbake til alle rapporter

4 dype hull i Veslefrikkveien.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Frode Strandberg 20:07, tirsdag 28 april 2020

Sendt til Kristiansand og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

Det må fjernes gammel ødelagt asfalt som ligger rundt hullene.. Da holder vedlikeholdet lenger😉. Dere som fikser hullene må sjekke om alle hullene i gata er reparert. For 6-8 uker siden ble noen hull fikset. Nå må dere ta resten..

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:25, tirsdag 26 mai 2020

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Frode Strandberg 23:56, tirsdag 23 juni 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter