Tilbake til alle rapporter

Ingen merking/skilting av overgang.

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Erik Kringstad 12:44, tirsdag 5 mai 2020

Sendt til Statens vegvesen region midt og Kristiansund mindre enn et minutt senere

I krysset her er det kryssende gang og sykkelsti, men det er ikke skiltet og heller ikke malt overgangsstriper i asfalten. Aldri vært... Mange skumle situasjoner.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:24, tirsdag 2 juni 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter