Tilbake til alle rapporter

Bjørndalvegen i Florø trenger ny asfalt

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 11:39, tir. 8 mars 2011

Sendt til Flora mindre enn et minutt senere

Veien ble anlagt i 1985, det virker ikke som om den har vært asfaltert ordentlig etter dette, kun oljegrus i slaghull.

Veien er svingete og smal og trenger sårt nytt dekke. Den trafikkeres av busser, søppelbiler og hundrevis av personbiler daglig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Kommunen svarte rekordraskt (veldig bra!) og sa at veien ligger inne i asfalteringsplanen for 2011, så får man se om det er ressurser inneværende år.

    Publisert anonymt 12:49, tir. 5 april 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:49, tir. 5 april 2011

  • Dette er nå fikset, og veien er meget fin.

    Publisert anonymt 14:27, tir. 16 august 2011, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter