Tilbake til alle rapporter

Plen ødelagt etter gravearbeid i vei

Publisert av Øyvind Magnus Jørgensen 23:03, lør. 9 mai 2020

Sendt til Hedmark og Stange 1 minutt senere

Plen ødelagt i krysset labbvegen/Sjøvegen etter gravearbeid utført av kommuneentrepenøren i vinter, de brukte plenen som tipp plass for rest masser. Må fylles opp igjen med jord og så opp igjen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Øyvind Magnus Jørgensen 23:23, lør. 6 juni 2020, markert som fikset

  • Utbedret

    Sendt inn av Øyvind Magnus Jørgensen 18:54, man. 26 oktober 2020

  • Utbedret og i orden

    Sendt inn av Øyvind Magnus Jørgensen 19:03, man. 26 oktober 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter