Tilbake til alle rapporter

Hull i veien etter fiber arbeid

Rapportert i kategorien Hull i vei av bob@bjorgo.net 20:17, tirsdag 19 mai 2020

Sendt til Statens vegvesen region sør og Farsund 2 minutter senere

Det er ikke asfaltert etter telenor gravde fiber over veien i vinter. Ser de andre plassene i Bryneheie er ordnet så dette er kanskje glemt? Er grøft over veie som må asfalteres samt flere hull som må ordnes.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:48, tirsdag 16 juni 2020

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av bob@bjorgo.net 21:06, tirsdag 14 juli 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter