Tilbake til alle rapporter

Knust glass som hindrer trafikken

Rapportert i kategorien Forsøpling av Sofia Trope 17:20, tirsdag 9 juni 2020

Sendt til Oslo 5 minutter senere

Uhell/ulykke i dag

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det gikk veldig rask. Sikkert noen andre som ringte inngå klagde.

    Sendt inn av Sofia Trope 19:27, tirsdag 7 juli 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter