Tilbake til alle rapporter

Flere huller på 2 forskjellige steder i Kollenvn. i Rænerudåsen

Rapportert i kategorien Hull i vei av Jorun Sogn 21:26, onsdag 10 juni 2020

Sendt til Re og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Hullene har vært der lenge, flere hull i starten av bakken (blir snart et stort hull) og nye hull ved fartsdump lenger opp bakken. Farlig for syklister og biler!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Feilskrift, skal være Rånerudåsen.

    Sendt inn av Jorun Sogn 21:27, onsdag 10 juni 2020

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Jorun Sogn 22:05, onsdag 8 juli 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter