Tilbake til alle rapporter

Mye vegetasjon langs gjerdet til t-banen

Rapportert i kategorien Park/landskap av Nicolai 13:54, fredag 10 juli 2020

Sendt til Oslo 1 minutt senere

Der Slemdalsveien går parallelt med t-banen er det mye vegetasjon langs gjerdet som skiller vei og bane. Denne vegetasjonen "subber" langs bilene når man kjører mot Majorstuen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Svært bra! :-) Meldte inn problemet rett før sommerferien, og 1. dag etter ferien var problemet løst, tusen takk for glimrende service! Meldte også inn et par saker på Øvre Sogn, har ikke fått sjekket de ennå, men hvis de sakene også er løst blir jeg skikkelig imponert! Fortsatt god sommer...!

    Sendt inn av Nicolai 20:16, mandag 10 august 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter