Tilbake til alle rapporter

Manglende gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Ann Strandvik 00:35, søn. 19 juli 2020

Sendt til Statens vegvesen region øst og Løten 4 minutter senere

I flere uker mangler det gatelys på natten

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 05:50, man. 17 august 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:40, ons. 23 september 2020

  • Gatelysene virker bare av og til

    Sendt inn av Ann Strandvik 23:40, ons. 23 september 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter