Tilbake til alle rapporter

Farlig gangfelt

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 17:48, lør. 25 juli 2020

Sendt til Statens vegvesen region midt og Malvik 2 minutter senere

Gangfeltet på avmerket område er livsfarlig. Ukentlig opplever vi å nesten bli påkjørt. UP og Statens vegvesen har fått melding om problemet med for høy hastighet, og dårlig sikt uten at noe har blitt gjort. Det bor fire barn under seks år i gata like nedenfor dette gangfeltet. Disse skal på sikt begynne på skolen, og slik det er nå er det ingen trygg skoleveg. Her bør det gjøres noe med skiltingen, evt lages en fartsdump / lysregulering.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:03, lør. 22 august 2020

  • Ingenting har skjedd, vi opplever fremdeles høy fart, og manglede dropping ifb med gangfeltet

    Publisert anonymt 18:03, lør. 22 august 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:30, lør. 19 september 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:12, søn. 18 oktober 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:52, søn. 15 november 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:32, søndag 10 januar 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter