Tilbake til alle rapporter

Kvister og greiner henger ut i gata

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Arild Hagmansen 21:46, mandag 27 juli 2020

Sendt til Statens vegvesen region sør og Sandefjord 3 minutter senere

Hei. Jeg bor i Laskegrenda, ved hus nr 32 / 34 og ved nr 35 henger det greiner fra en stor busk og ett tre ut i gata som gjør at du må svinge unna de.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:33, tirsdag 25 august 2020

  • Det tok noe lang tid før det blei ordnet, men det har blitt bra nå etter de var her

    Sendt inn av Arild Hagmansen 18:56, tirsdag 22 september 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter