Tilbake til alle rapporter

Overgrodd fortau St.Edmundsvei: ugress dekker stedvis hele fortauet og grener henger ned til 1m over bakken.

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Karin Schafroth 14:32, tirsdag 28 juli 2020

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Hvor skal man gå når fortauet er dekket av ugress og veien er smal nok fra før?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:34, onsdag 9 september 2020

  • Gikk der igjen i dag. Fortauet er like overgrodd! Det har ikke blitt gjort noen ting! Vil gjerne at det også blir sendt til administrasjonen!

    Sendt inn av Karin Schafroth 16:34, onsdag 9 september 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter