Tilbake til alle rapporter

Nedkjørt skilt

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 13:29, fre. 7 august 2020

Sendt til Statens vegvesen region øst og Sørum 1 minutt senere

I løpet av sommeren er skilt m fartsgrense kjørt ned.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Selve skiltet lå i åkeren. Det oppbevares i Eidsveien 525.

    Publisert anonymt 20:32, tir. 18 august 2020

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 14:13, fre. 4 september 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter