Tilbake til alle rapporter

Hele vegen

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Kristoffer Solli Hansen 15:37, tir. 11 august 2020

Sendt til Eidsvoll og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Denne vegen burde fikses opp. Er både hullete og sprekker her, og lapping her og der.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Har blitt fylt opp litt på de verste hullene. Men det begynner å bli dårlig igjen.

    Publisert anonymt 02:28, mandag 14 juni 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter