Tilbake til alle rapporter

Veilys

Rapportert i kategorien Gatelys av Harry Martinussen 10:16, lør. 5 september 2020

Sendt til Statens vegvesen region nord og Lurøy 4 minutter senere

Ikke veilys gjennom Aldersundveien.Dårlige lys stolper. Gammel kobberledninger som går gjennom busker og kratt til veilysene

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:54, man. 5 oktober 2020

  • Dårlig fra kommunen sin side.

    Sendt inn av Harry Martinussen 15:54, man. 5 oktober 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter