Tilbake til alle rapporter

Gatelys står på når det er lyst

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 18:05, man. 15 august 2011

Sendt til Lunner og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Bor ikke selv ved veien, men har lagt merke til at lyset her står på når det er lyst. Observert i 2010 og 2011.
Strekningen jeg har sett er Lunnerlinna, fra krysset med Grindvolllinna og mot Lunner sentrum.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter