Tilbake til alle rapporter

Hensatt (stjålet) sykkel

Rapportert i kategorien Dumpet skrot av knut sømme 10:06, onsdag 16 september 2020

Sendt til Stavanger 4 minutter senere

Sykkel forlatt ved tele-box i Furulunden. Ses i sammenheng med ulovlig inntrengning i Furulunden 2B som politiet er oppmerksom på. Der ligger flere ødelagte/ribba sykler utenfor Furulunden 2B.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Sykkel er nå borte. Enten har noen hentet den eller sp er den stjålet på nytt..

    Sendt inn av knut sømme 18:01, onsdag 16 september 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter