Tilbake til alle rapporter

Et gatelys er mørklagt

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 13:52, lør. 19 september 2020

Sendt til Flora og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Gatelyset har slått seg av og på i mørket. Det er flere gatelys på samme sløyfen, men det er bare denne som slår seg av og på. Jeg vet ikke om det er bare lyspæra som er gåen eller om det er en dårlig kontakt et sted.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter