Tilbake til alle rapporter

Trenger et lag asfalt før vinteren.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 18:09, tor. 24 september 2020

Sendt til Austrheim og Statens vegvesen region vest mindre enn et minutt senere

Trenger sårt asfalt! Det "eneste" sted med 80-sone, men alt lappverket og veidekket gjør at du knapt kan holde enn 60. Skulle selvfølgelig vært utvidet også og svingen oppe er fullstendig feildosert, men sånt må vel inn i NTP for at skal skje?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:25, tor. 22 oktober 2020

  • Har ikke fått noe respons fra noen 😪

    Publisert anonymt 18:25, tor. 22 oktober 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:54, tor. 19 november 2020

  • Har fremdeles ikke hørt noe fra noen.... Tror det er Fylkesvei og ikke Kommunal vei?

    Publisert anonymt 18:54, tor. 19 november 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter