Tilbake til alle rapporter

Minst 4 mørke gatelys.

Rapportert i kategorien Gatelys av Veronica Loise Johansen 22:27, torsdag 24 september 2020

Sendt til Fjell og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Minst 4 gatelys i Rennedalsveien er uten lys og har vært det noen kvelder nå. Med regn og mørke morgener og barn som går til skolen uten fortau på hele veien er det uheldig med mørke gatelys.....Det er utenfor Rennedalsveien 21 og til begge sider.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter