Tilbake til alle rapporter

Gatelys ute av drift

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 00:17, lørdag 26 september 2020

Sendt til Bremanger og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

To gatelys ved enden av idrettsbane mot prestegård et ute av drift (enden av gjerde, og 2. stolpe etter). Samt gatelys i sving opp til byggefelt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter