Tilbake til alle rapporter

Bor i Fjordveien 111 og gatelysene på hver side av huset er mørklagt. Dette medfører farlige situasjoner når vi kjører inn og ut av innkjørsel. Skolevei og fortau utfor porten vår

Rapportert i kategorien Gatelys av Merethe Sævenstad 22:21, tir. 29 september 2020

Sendt til Statens vegvesen region nord og Narvik 4 minutter senere

Gatelysene på begge sider av huset vårt i Fjordveien 111 er defekte. Det ene har vært mørkt helt siden i fjor vinter det andre har blinket en stund men er nå slukket... fortau og skolevei forbi porten vår,dårlig sikt når vi kjører inn og ut av innkjørselen. Ser ikke om det kommer fotgjengere el syklister

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:19, ons. 28 oktober 2020

  • Sendt inn for 1 mnd siden og mailen ble sendt videre til di som har ansvaret,ikke fått noe tilbakemelding.

    Sendt inn av Merethe Sævenstad 08:19, ons. 28 oktober 2020

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Merethe Sævenstad 11:35, ons. 25 november 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter