Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke ved Formerløkka #31

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 08:10, tor. 1 oktober 2020

Sendt til Statens vegvesen region sør og Kongsberg 4 minutter senere

Dette gatelyset har vært mørkt i hele høst (2020).

Har tidligere vintre observert at tilsynelatende tilfeldige lysmaster langs Formerløkka kan være mørke. Det kan variere fra natt til natt. Det er sjelden at alle virker samtidig. Siden en lampe kan virke den ene dagen og være mørk natten etter ville jeg spekulere i om det kan ha noe styringsystemet eller kommunikasjonen mellom lamper og styring og gjøre.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:00, fre. 30 oktober 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:57, lør. 28 november 2020

  • Lampen er fremdeles mørk. For det meste. Har sett at den har lyst enkelte netter. Har også sett at den har blitt tent sammen med de andre (ca kl 16), men den slo seg av like etterpå.

    Publisert anonymt 14:57, lør. 28 november 2020

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 16:09, lør. 26 desember 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter