Tilbake til alle rapporter

Gatelys utenfor Buheilia 27 lyser ikke. Her er det snuplass, så viktig med gatelys. Det er også et par lys lengre nede i gata som ikke lyser. Mulig det er på tide å skifte alt ut med led-lys?

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 19:56, tir. 6 oktober 2020

Sendt til Søgne og Statens vegvesen region sør 3 minutter senere

Gatelys utenfor Buheilia 27 lyser ikke. Her er det snuplass, så viktig med gatelys. Det er også et par lys lengre nede i gata som ikke lyser. Mulig det er på tide å skifte alt ut med led-lys?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Lyser i kveld!

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 21:08, ons. 7 oktober 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?