Tilbake til alle rapporter

Virker ikke

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 16:47, tir. 13 oktober 2020

Sendt til Rygge og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Gatelyset virker ikke. Ikke lyst på 1 år. Dette er snuplass og stoppested for skolebussen, så burde virke kanskje? Har rapportert inn feilen for ca 10 mnd. siden men ingen ting skjer.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:08, tir. 10 november 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:38, tir. 8 desember 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:29, torsdag 7 januar 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter