Tilbake til alle rapporter

Manglende lys i undergang av Trondheimsveien

Rapportert i kategorien Trafikklys av Jan Borgenvik 17:09, torsdag 15 oktober 2020

Sendt til Eidsvoll og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Undergang under Trondheimsveien har manglende lys. Den er også tagget ned, og holder generelt lav standard. Dette er en av to hovedfartsårer inn til Bønsmoen barneskole, og nå som det begynner å bli mørkt ute er det skummelt for barna å gå/sykle der. Området er ofte tilgriset av søppel og knust glass.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter